Palmarès Arenys Bàsquet

2018/2019 Mini A campió de lliga Nivell B
Plantilla: Isaac Anglada, Aniol Amat, Guillem Jaurès, Biel Fernàndez, Joan Ribas, Adrià Carrillo, Eneko Somovilla, Narcís Pou, Marc Palou, Pol Pruna, Marc Merino, Ernest Vàzquez
Entrenador: Carles Toribio

2018/2019 Participació per la Fase Final de lliga del Sots21 Femení. Derrota a semifinals davant CB Santpedor.
Plantilla: Ona Maimí, Elsa Nogueras, Ari Morago, Aina Calopa, Berta Castillo, Marta Garcia, Sonia Nuñez, Sara Bertran, Laura Wilhelm, Marina Galisteo
Entrenadors: Ousama Karkri, Joan Marc Pica

2015/2016 Campions de lliga Premini A, lliga nivell B
Plantilla: Isacc Anglada, Ignasi Lòpez, Narcís Pou, Samira Ferrer, Kirill Colomer, Eneko Somovilla, Marc Palou, Jana Hernàndez, Biel Fernàndez.
Entrenador: Aritz Tomàs, Bojana Kovacevic

2015/2016 Campions de lliga Mini B, nivell B
Plantilla: Pol Geli, Pau Estrada, Èric del Castillo, Jordi Colomer, Dídac Vilanova, Marc Riverola, Adrià Carrillo, Miquel Sardiné i Diego Martín
Entrenadors: Carles Toribio, Iman Karkri

2013/2014 Campiones de Catalunya Júnior Interterritorial femení
Final a vuit a Artesa de Segre (Lleida)
Fase Final
Vuitens: Joventut de Badalona – Arenys Bàsquet (millor de tres partits). L’Arenys guanya 2-0
Quarts: Arenys Bàsquet-Sedis Bàsquet: 60-46
Semis: Arenys Bàsquet-Joviat Manresa: 81-54
Final: Arenys Bàsquet-Boet Mataró: 55-44
Plantilla: Laura Farreras, Marina Camps, Paola Velasco, Anna Pèrez, Gal·la Coll, Lucia Serrano, Berta Massó, Jordina Clusellas, Carla Baena, Anna Mainegre, Anna Burjons, Mar Lamadrid, Nausica Musachs i Neus Mateu.
Entrenador: Carles Toribio

2013/2014 Classificació per la F4 del Júnior femení de Preferent
F4, Semis: Snatt’s Femení Sant Adrià-Arenys: 108-52
3/4 lloc: Arenys Bàsquet-Uni Girona: 41-63
Plantilla: Silvia Dangla, Paola Velasco, Mariel López, Anna Pèrez, Gal·la Coll, Lucia Serrano, Mar Lamadrid, Júlia Valls, Cristina Pera, Sandra Lòpez, Anna Arola, Berta Calm
Entrenador: Oril Villà

2013/2014 Ascens a Tercera Catalana del Sots25 Masculí
Segon classificats a la lliga (1-CB Santa Perpètua 2-Sots25 Arenys); fase final guanya a AE L’Esquitx St Sadurní (55-55 i 59-56)
Plantilla: 4 Oriol Sànchez, 7 Aleix Espriu, 8 Martí Torrent, 9 Pol Peitx, 10 David Gòmez, 11 Jordi Llopart, 15 Guillem Peitx, 18 Oriol Plana, 20 Oriol Pèrez, 28 Dani de Celis, 33 Emili Tort, 44 Guillem Chiva, 55 Albert Verdes
Entrenador: Uri Roig

2013/2014 Sotscampions de la Copa Federació del Sènior A masculí (derrota davant Morabanc Andorra).
Plantilla: Carles Laguarda, Xavi Laguarda, Hagi Toure, José Cabrera, Lluís Torres, Omar Toure, Llorenç Mons, Aritz Tomàs, Marc Arnau, Artur Grau, Isaac Gibert, Sigal i Pol Fernàndez.
Entrenador: Cesar Saura

2016/2017 Ascens a Primera Catalana Sènior masculí
Final Four a Navàs (derrota a semis davant AB Vendrell i derrota al 3/4 lloc davant CB Ramon Llull. Campions de la Fase Regular)
Plantilla: Ousama Karkri, Connor Tuxford, Lluís Sanz, Dani Gonzàlez, Dani Rivoloni, Arnau Garcia, Buba Touré, Txus Buñuel, Adrià Estany, Martí Saña, Albert Piñas, Eugeny Prozorov.
Entrenadors: Jacob Molina i Carles Toribio

2011/2012 Campions de lliga Tercera Catalana Sènior Masculí
Balanç a la lliga de 26 victòries i 2 derrotes
Plantilla: Iu Alemany, Joan Rovira, Pol Pèrez, Oriol Plana, Txus Buñuel, Joan Puig, Ramon Baró, Carlos Pardillos, Guillem Chiva, Dani de Celis
Entrenadors: Oriol Roig i Marc Valls

Participació a Copa Catalunya Femenina a les temporades 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2016-2016.

Participació a Copa Catalunya masculina durant quatre temporades i vuit participacions a Liga EBA en el periode que porta entrenant Cesar Saura com a entrenador de l’Arenys Bàsquet A sènior masculí (2008/2009 – – – 2019/2020)